Dzis troche slabo. Tzn prawa reka slabo wypadla a tle lewej :D chyba przy barkach musialam ja troche przemeczyc.. I jeszcze mnie trzyma. Ale nie bylo tak zle. Przy cwiczeniach na klatke chyba mam najmniejszy progres niestety :(
Wyciskanie hantelek na lawce skosnej dodatniej
12x6KG (jedna reka)
12x8KG
12x6KG
12x8KG
20x4KG
Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
12x20KG
12x20KG
12x20KG
6x25KG + 6x20KG
Wyciskanie w gore maszyna
12x5KG
12x5KG
12x10KG
12x5KG
Rozpietki poziomo
4x12x4KG (jedna reka)
Rozpietki na dodatniej
4x12x4KG