Wednesday, 27 November 2013

Trening Plecow :-)

Dzis w pracy nie mialam wogole sily. Caly czas chcialo mi sie spac ale to chyba ze tak dobrze mi sie spalo :-) kazeinka + ZMA na noc i spie jak zabita! Zakwasy na barkach troszke czuc ale nie jest zle. W sumie moge steierdzic ze sila poszla w gore. Sciaganie drazka do klatki kiedys ledwo ciaglam z 10 KG a teraz 20 KG lekkie jak piorko. Ale za to z odwrotnymi rozpietkami nadal stoje w miejscu z 4KG.. Moze dlatego ze po prostu nie lubie tego cwiczenia :D



Trening Plecy

Sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki szeroki uchwyt
16x20KG
14x25KG
12x30KG
12x35KG
7x35KG + 7x30KG + 7x25KG

Wioslowanie sztanga
12x25KG podchwyt
12x25KG nadchwyt
10x30KG podchwyt
10x30KG podchwyt

Podciaganie sztangi do klatki w opadzie tulowia
10x20KG
10x20KG
10x20KG
10x20KG

Przyciaganie waskiego uchwytu do brzucha siedzac
12x20KG
12x20KG
6x30KG + 8x20KG
6x30KG + 8x20KG

Przyciąganie prostego drazka na prostych rękach do bioder, z wyciągu górnego
12x20KG
12x20KG
12x20KG
20x10KG

Odwrotne rozpietki na lawce skosnej
4x12x4KG


No comments:

Post a Comment