Wednesday, 16 October 2013

BARKI

Dzis byl szybki trening, zaraz po pracy.  

BARKI

Wyciskanie sztangi sprzed glowy stojac
5x10x17KG

cwiczenie na maszynie( niepamietam jak sie nazywa w kazdym razie unoszenie do gory troche po skosie)
5x10x5Kg

Unoszenie sztangi do brody
1x16x12KG 
2x10x17KG

Unoszenie sztangielek w bok i w przod
3x8(w bok)x8(w przod)x4KG(w jednej rece)

Przyciaganie linek wyciagu gornego do twarzy
6x16x10KG

I to by bylo na tyle.. Potem szybko do domu, zrobic obiadek... Dzis beef z sosikiem mniam :)
I do wyrka bo jutro kolejny ciezki dzien w pracy :)


No comments:

Post a Comment