Dzis byl szybki trening, zaraz po pracy.
BARKI
Wyciskanie sztangi sprzed glowy stojac
5x10x17KG
cwiczenie na maszynie( niepamietam jak sie nazywa w kazdym razie unoszenie do gory troche po skosie)
5x10x5Kg
Unoszenie sztangi do brody
1x16x12KG
2x10x17KG
Unoszenie sztangielek w bok i w przod
3x8(w bok)x8(w przod)x4KG(w jednej rece)
Przyciaganie linek wyciagu gornego do twarzy
6x16x10KG
I to by bylo na tyle.. Potem szybko do domu, zrobic obiadek... Dzis beef z sosikiem mniam :)
I do wyrka bo jutro kolejny ciezki dzien w pracy :)
No comments:
Post a Comment