Tuesday, 28 October 2014

Lekki trening nóg

Dzisiaj wpadly lekko nogi:

Leg extention 
2x15x7,5kg
2x15x10

Wykroki chodzone
3x10x5kg + 5kg (jedna noga)

Leg press
4x15x40kg

Martwy ciag na prostych nogach
4x12x20kg

Leg curl
3x10x5kg


I to na tyle. Sory ze niektore nazwy po angielsku ale nie moge sobie przypomniec polskich odpowiednikow :P Wczorajszy trening mimo ze bardzo male ciezary, mniej serii i malo powtorzen sprawil ze dzis mam domsy. Po prawie 3 tygodniowej przerwie to sie nie dziwie. Jutro pewnie nie bede mogla chodzic haha. Nadal kaszle :/ ale ciesze sie ze wrocilam na silownie :)

Monday, 27 October 2014

Powrot na silownie po chorobie

Dzis wrocilam na silownie po chorobie. W sumie to nadal jestem jeszcze chora - kaszel ale trzeba bylo sie ruszyc w koncu... Na rozruszanie lekki trening gornych partii :

Sciaganie drazka do klatki szeroko
20x15kg
20x25kg
12x30kg
12x30kg

Unoszenie sztangielek w bok
3x14x2,5kg

Wyciskanie na barki
14x5kg
12x7,5kg
12x5kg

Wyciskanie na plaskiej
12x5kg
10x7,5kg
10x7,5kg

Rozpietki na skosnej dodatniej
12x2,5kg
12x5kg
12x2,5kg

Uginanie przedramion sztangielkami stojac z supinacja
3x10x5kg (jedna reka)

Wyciskanie francuskie sztangielka jednoracz
3x15x2,5kg (jedna reka)


Brakowalo mi silowni. Jutro lekki trening nog. Mam nadzieje ze dam rade bo coraz bardziej chce mi sie kaszlec hehe :-)

Rack deadlift 70kg + 80kg