Friday, 25 October 2013

Barki - trening

Barki

Wyciskanie hantelek na siedzaco
14x4KG(jedna reka)
12x6KG
6x8KG
12x6KG
12x6KG

Unoszenie hantek w przod
4x12x4KG(jedna reka)

Unoszenie hantelek w bok
4x12x4KG

Unoszenie sztangi lamanej do brody
3x10x17KG

Wioslowanie hantelkami
2x12x4KG(jedna reka)
2x12x6KG



Dzisiejszy trening moze wydaje sie latwy, ale barki tak mnie bola ze az mozna powiedziec ze pieka :-) ale to fajne uczucie! Zakwasy po wczoraj daja o sobie znac... Ale No Pain No Gain! :-)))




No comments:

Post a Comment