Biceps
Uginanie przedramion ze sztanga z podchwytem na modlitewniku
1x12x12KG
1x12x17KG
10x17KG + 8x12KG
8x17KG + 12x12KG
Uginanie przedramion stojac ze sztangielkami z supinacja
1x12x4KG (jedna reka)
1x10x6KG
1x12x6KG
1x12x4KG
Uginanie przedramion uchwytem mlotkowym na wyciagu linkami
4x12x10KG
Triceps
Wyciskanie francuskie sztangi lamanej lezac + wyciskanie sztangi lamanej wasko
(8+8)x12KG
(10+10)x12KG
(8+10)x12KG
(7+10)x12KG
Odwrotne pompki
4x12
Prostowanie przedramion na wyciagu gornym podchwytem z drazkiem lamanym
16x10KG
10x20KG
10x20KG
20x10KG
20min Cardio
Dzis wyciskanie sztangi na trica poszlo mi o niebo lepiej niz zeszlym razem. Poprzednio byla tragedia, ale robilam to dopiero drugi raz wiec nie bylo zle. Dzis tez zrobilismy sobie cardio, tylko 20 min ale dobre i to. Teraz czas w koncu cos przekasic: ryz, kurczak i warzywa :-)
Dzis bylo tyle osob na silowni ze masakra! Jak w ulu normalnie.. Wole chyba jak jest mniej osob i mozna sie normalnie przemieszczac :D dzis z ciezarami slabiej... Choc rozpietki na skosnej robilam 6KG... Wole jednak jeszcze zostac przy 4KG bo to niby tylko 2 kg roznicy ale moja technika tez sie rozni :d i sama to czuje..
Klatka
Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
20x10KG ROZGRZEWKA
12x20KG
12x20KG
10x25KG
12x20KG
Wyciskanie hantli na lawce skosnej dodatniej
12x6KG (jedna reka)
12x8Kg
14x6KG
14x6KG
Maszyna - wypychanie w gore po skosie (incline press)
1x12 (jedna reka)
12x2,5KG
12x2,5KG
12x2,5KG
Rozpietki na skosnej dodatniej
12x6KG (jedna reka)
12x6KG
12x6KG
Rozpietki na lawce poziomej
14x4KG (jedna reka)
14x4KG
14x4KG
Plecy
Sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki
20x20KG
12x25KG
12x30KG
4x35KG + 6x30KG + 6x25KG
Sciaganie klamer wyciagu gornego do klatki
12x20KG
10x30KG
12x25KG
12x25KG
Wioslowanie sztanga
12x20KG
12x25KG
12x25KG
12x25KG
Przyciaganie drazka wyciagu dolnego z nadchwytem siedzac
2x12x20KG
4x30KG + 4x20KG + 10x10KG
Przyciaganie drazka wyciagu gornego na prostych rekach z nadchwytem
12x10KG
6x20KG + 6x10KG
6x20KG + 6x10KG
Odwrotne rozpietki lezac na lawce skosnej
4x12x4KG (jedna reka)
Wyprosty tulowia na laweczce
3x10
1x10x5KG
Sobota wieczor.. Prawie pusto na silowni, chyba wszyscy juz imprezuja :D
Barki
Wyciskanie hantelek na siedzaco
14x4KG(jedna reka)
12x6KG
6x8KG
12x6KG
12x6KG
Unoszenie hantek w przod
4x12x4KG(jedna reka)
Unoszenie hantelek w bok
4x12x4KG
Unoszenie sztangi lamanej do brody
3x10x17KG
Wioslowanie hantelkami
2x12x4KG(jedna reka)
2x12x6KG
Dzisiejszy trening moze wydaje sie latwy, ale barki tak mnie bola ze az mozna powiedziec ze pieka :-) ale to fajne uczucie! Zakwasy po wczoraj daja o sobie znac... Ale No Pain No Gain! :-)))
Ufff... Dwa dni offa od treningu i powrot na trening nog... Masakra prawie nie moge chodzic.. Mielismy isc wczoraj ale nie wyszlo :-)
Nogi
Leg extensions
16x5KG
12x7,5KG
12x10KG
12x12,5KG
12x10KG
10x7,5KG
Przysiady ze sztanga za glowa
12x20KG
12x25KG
12x30KG
4x35KG + 8x30KG
Wykroki
20( 10 na jedna noge)x12KG ( hantelki po 6 KG)
20x16KG
20x16KG
20x16KG
Leg curl
14x5KG
12x10KG
12x15K
12x10KG
Lydki - wspiecia na palce
4x12x25KG
A tu grafitti z silowni :-)
Biceps
Uginanie przedramion ze sztanga z podchwytem na modlitewniku
2x12x12Kg
1x8x17KG
1x12x12KG
1x8x17KG
1x12x12KG
Uginanie przedramion stojac ze sztangielkami z supinacja
1x12x4kG (jedna reka)
1x10x6KG
1x8x6KG
1x8x4KG
1x12x4KG
Uginanie przedramion uchwytem mlotkowym na wyciagu linkami
4x12x10KG
Triceps
Wyciskanie francuskie sztangi lamanej lezac + wyciskanie sztangi lamanej wasko
1x8+8x12KG
2x6+6x12KG
1x6+8x12KG
Prostowanie przedramion na wyciagu podchwytem linki
4x12x10KG
Przedramie
"Zwijarka"
3x12x12KG
Uginanie nadgarstkow ze sztangielkami nadchwytem
3x12x2KG (jedna reka)
Dzisiejszy trening byl dosc ciezki, pierwszy raz robilam wyciskanie francuskie sztangi lezac. Bylo bardzo ciezko :D z niemocy dostalam az ataku smiechu :) mam nadzieje ze nastepnym razem pujdzie mi troche lepiej...
Wczoraj nie mialam juz sily opisac treningu. Na silownie poszlismy prosto po mojej pracy.. Choc bylam wykonczona chcialam isc. Silownia prawie pusta :O byly 2-3 osoby... Niedziela wieczor - no coz :D
KLATKA
wyciskanie sztangi na lawce poziomej
1x20x10KG rozgrzewka
2x12x20KG
1x12x25KG
1x12x20KG
Wyciskanie hantli na lawce skosnej dodatniej
1x20x6KG (w jednej rece)
3x12x8KG
Maszyna - cos jak by wypychanie w gore po skosie
4x12x10KG
Rozpietki na lawce skosnej dodatniej
2x12x4KG (w jednej rece)
1x10x6KG
Rozpietki na lawce poziomej
3x14x4KG (w jednej rece)
I to bylo na tyle.
Diety nadal nie trzymam, jednak postanowilismy ze od listopada trzeba cos zaczac robic w tym kierunku. Zobaczymy :-D
A tu silownia na ktora chodze :-) stare zdjecie bo troche sie juz pozmienialo... Na lepsze oczywiscie.
Dzis Plecy:
Maszyna
3x12x(rozgrzewka, 2,5KG, 7,5KG)
Sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki/ za glowe na przemian
6x12x(15KG, 20KG, 20KG, 25KG, 25KG, 30KG)
Przyciaganie klamer wyciagu dolnego siedzac
1x12x1sztabka
3x12x(6x30KG i 6x2KG)
Wioslowanie hantlami w oparciu o lawke skosna
4x12x4KG (w jednej rece)
Przyciaganie drazka wyciagu gornego na prostych rekach
1x12x10KG
3x12x15KG
Najbardziej lubie cwiczyc plecy, niewiem dlaczego. Wiem ze na razie KG ktore podnosze to prawie tyle co nic, jednak nadal ucze sie techniki. Wole opanowac ruchy niz potem plakac ze cos mnie boli bo zle zrobam. Tylko sie wydaje ze to wszystko takie latwe, pomachasz hantelkami i juz! Ale to nie prawda. Dobrze ze mam z kim cwiczyc i kogos kto wytyka mi bledy hehe :-)
Foto z dzisiejszego treningu :-)
Dzis byl szybki trening, zaraz po pracy.
BARKI
Wyciskanie sztangi sprzed glowy stojac
5x10x17KG
cwiczenie na maszynie( niepamietam jak sie nazywa w kazdym razie unoszenie do gory troche po skosie)
5x10x5Kg
Unoszenie sztangi do brody
1x16x12KG
2x10x17KG
Unoszenie sztangielek w bok i w przod
3x8(w bok)x8(w przod)x4KG(w jednej rece)
Przyciaganie linek wyciagu gornego do twarzy
6x16x10KG
I to by bylo na tyle.. Potem szybko do domu, zrobic obiadek... Dzis beef z sosikiem mniam :)
I do wyrka bo jutro kolejny ciezki dzien w pracy :)
Witam. Zalozylam bloga aby w koncu gdzies zapisywac swoje poczynania na silowni. Beda to rozpisane treningi, czasem cos o jedzeniu, a czasem moze i cos z innej beczki. Cwicze z moim mezczyzna dopiero od 5 miesiecy. Powoli sie rozkrecam.. Niestety ciezko z dieta :D na razie nie potrafie sie podporzadkowac konkretnemu rygorowi. W sumie jem to na co mam ochote, nie odmawiam sobie niczego. Mam jednak nadzieje ze wkrotce to sie zmieni.
Dzisiejszy trening:
NOGI
Leg extensions
5x12 (5KG - 5 - 7,5 - 10 - 7,5)
Przysiad ze sztanga za glowa
5x12 ( 20KG - 25 - 25 - 30 - 30)
Leg press
4x12x30KG
Martwy ciag na prostych kolanach
5x12 (20KG - 25 - 25 - 30 - 35)
Leg curl
4x12 (5KG - 5x10 7x5 - 5x10 7x5 - 7x10 7x5)
Mielismy jeszcze zrobic cos na lydki, ale juz nam sie nie chcialo. Po za tym on ciagnol do domu bo mecz.. I tak przegrali :-)