Dzis Plecy:
Maszyna
3x12x(rozgrzewka, 2,5KG, 7,5KG)
Sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki/ za glowe na przemian
6x12x(15KG, 20KG, 20KG, 25KG, 25KG, 30KG)
Przyciaganie klamer wyciagu dolnego siedzac
1x12x1sztabka
3x12x(6x30KG i 6x2KG)
Wioslowanie hantlami w oparciu o lawke skosna
4x12x4KG (w jednej rece)
Przyciaganie drazka wyciagu gornego na prostych rekach
1x12x10KG
3x12x15KG
Najbardziej lubie cwiczyc plecy, niewiem dlaczego. Wiem ze na razie KG ktore podnosze to prawie tyle co nic, jednak nadal ucze sie techniki. Wole opanowac ruchy niz potem plakac ze cos mnie boli bo zle zrobam. Tylko sie wydaje ze to wszystko takie latwe, pomachasz hantelkami i juz! Ale to nie prawda. Dobrze ze mam z kim cwiczyc i kogos kto wytyka mi bledy hehe :-)
Foto z dzisiejszego treningu :-)
No comments:
Post a Comment