Tuesday, 12 November 2013

Trening barkow

Wczorajszy trening:
Barki
Troche dluzszy niz zazwyczaj jeszcze plus cardio. Ale jakis nie czuje sie zbytnio zmeczona.. Nawet po pracy. Moze dlatego ze od jakiegos czasu biore ZMA i naprawde swietnie sie wysypiam. Zasypia mi sie duzo latwiej.. Normalnie to moge lezec cala noc i nawet oka nie zmroze.


Trening:

Wyciskanie na siedzaco maszyna
16x
12x2,5KG ( na strone)
12x2,5KG
10x5KG
12x2,5KG

Unoszenie hantek w przod uchwyt mlotkowy
4x12x4KG(jedna reka)


Unoszenie sztangi lamanej do brody
4x10x17KG


Unoszenie hantelek w bok
4x10x4KG (jedna reka)


"Kierownica"
4x14x5KG


Unoszenie sztangielek w opadzie
12x4KG (jedna reka)
12x6KG
12x4KG


Przyciaganie linek wyciagu gornego do brody
12x10KG
14x10KG
12x20KG
10x20KG


Cardio 40 min









No comments:

Post a Comment