Wczorajszy trening:
Barki
Troche dluzszy niz zazwyczaj jeszcze plus cardio. Ale jakis nie czuje sie zbytnio zmeczona.. Nawet po pracy. Moze dlatego ze od jakiegos czasu biore ZMA i naprawde swietnie sie wysypiam. Zasypia mi sie duzo latwiej.. Normalnie to moge lezec cala noc i nawet oka nie zmroze.
Trening:
Wyciskanie na siedzaco maszyna
16x
12x2,5KG ( na strone)
12x2,5KG
10x5KG
12x2,5KG
Unoszenie hantek w przod uchwyt mlotkowy
4x12x4KG(jedna reka)
Unoszenie sztangi lamanej do brody
4x10x17KG
Unoszenie hantelek w bok
4x10x4KG (jedna reka)
"Kierownica"
4x14x5KG
Unoszenie sztangielek w opadzie
12x4KG (jedna reka)
12x6KG
12x4KG
Przyciaganie linek wyciagu gornego do brody
12x10KG
14x10KG
12x20KG
10x20KG
Cardio 40 min
No comments:
Post a Comment