Friday, 29 November 2013

Trening klatki

Dzis troche slabo. Tzn prawa reka slabo wypadla a tle lewej :D chyba przy barkach musialam ja troche przemeczyc.. I jeszcze mnie trzyma. Ale nie bylo tak zle. Przy cwiczeniach na klatke chyba mam najmniejszy progres niestety :( 


Wyciskanie hantelek na lawce skosnej dodatniej
12x6KG (jedna reka)
12x8KG
12x6KG
12x8KG
20x4KG


Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
12x20KG
12x20KG
12x20KG
6x25KG + 6x20KG


Wyciskanie w gore maszyna
12x5KG
12x5KG
12x10KG
12x5KG



Rozpietki poziomo
4x12x4KG (jedna reka)

Rozpietki na dodatniej
4x12x4KG

No comments:

Post a Comment