Tuesday, 28 October 2014

Lekki trening nóg

Dzisiaj wpadly lekko nogi:

Leg extention 
2x15x7,5kg
2x15x10

Wykroki chodzone
3x10x5kg + 5kg (jedna noga)

Leg press
4x15x40kg

Martwy ciag na prostych nogach
4x12x20kg

Leg curl
3x10x5kg


I to na tyle. Sory ze niektore nazwy po angielsku ale nie moge sobie przypomniec polskich odpowiednikow :P Wczorajszy trening mimo ze bardzo male ciezary, mniej serii i malo powtorzen sprawil ze dzis mam domsy. Po prawie 3 tygodniowej przerwie to sie nie dziwie. Jutro pewnie nie bede mogla chodzic haha. Nadal kaszle :/ ale ciesze sie ze wrocilam na silownie :)

No comments:

Post a Comment