Thursday, 14 January 2016

Waist belt/ pas do treningu

 Wlasnie dzis doszedl mi nowy pas. Nie jest to ten drogi Tecnomed ktory ostatnio jest dosc popularny. Zamowilam z innego zrodla, ale wyglada na identyczny. Jakosc pasa bardzo dobra. Kolor wow. Nosilam go juz przez chwile i jest bardzo wygodny! Nie moge sie juz doczekac aby w nim cwiczyc. A co najlepsze zaplacilam za niego 11£ + darmowa przesylka zamiast prawie 40£ za nazwe firmy. Brawo ja hehe


 Today I recieved my new belt. It is not that expensive Tecnomed which is very popular recently. I ordered it from a different place but I think is is exactly the same as Tecnomed. Quality is brilliant. Color just wow. I wore it for a while today and it is very comfortable. Can't wait to workout in it. And what is the best about it I paid for it 11£ + free shipping :D instead of about 40£ for a brand name. Applause to me lol




No comments:

Post a Comment